Priemysel – Klimatizácia 2018-04-19T23:23:50+00:00

Priemysel

Klimatizácia

Priemysel si vyžaduje dokonalé a efektívne riešenia klimatizácií a vzduchotechniky. Systémy centrálnej klimatizácie riešia problematiku klimatizovania veľkých budov a objektov ako sú administratívne a výškové budovy, výrobné haly, nákupné centrá. Sú ekonomicky výhodnejšie ako prevádzka viacerých nezávislých jednotiek. Ich základnou súčasťou je tepelné čerpadlo a inventer. Pri tomto systéme sa na jednu alebo viacero vonkajších jednotiek môže napojiť niekoľko stoviek vnútorných jednotiek. Vnútorné jednotky s priamym odparom ponúkajú veľa výhod: jednoduchú a finančne nenáročnú montáž ako aj presnú reguláciu výkonu. Táto technológia umožňuje veľkú flexibilitu v dĺžkach prepojenia. Vonkajšie jednotky sú napriek výkonom 100 kW a viac rozmerovo kompaktné a nehlučné. Je možné ich umiestniť na diskrétnych miestach budov. Ich výhodou je flexibilnosť a dlhá životnosť.

Systém centrálnej klimatizácie poskytuje riešenie celkového riadenia klímy, ktoré umožňuje úplnú kontrolu nad vnútornou klímou pomocou jednoduchého ovládania individuálnych zón, riadenie spotreby energie v a monitorovacie nástroje pre viaceré budovy.

V ponuke sú systémy napr. VRV pre zn. Daikin, VRF pre zn. Toshiba, MDV pre zn. Samsung, Midea, MULTIV pre zn. LG a iné.

Dovoľte nám presvedčiť Vás o našich kvalitách rovnako, ako sme už presvedčili veľa slovenských a zahraničných zákazníkov.

Pre konkrétnu ponuku, obhliadku priestorov alebo návrh riešenia nás prosím kontaktujte.

KLIMATIZÁCIA

V súčasnosti sa klimatizácia stáva bežným štandardom
moderného bývania. Dnes už považujeme za
samozrejmosť, že priestory, v ktorých…

ĎALEJ

VZDUCHOTECHNIKA

V súčasnosti trávi človek preukázateľne takmer 80%
svojho času v uzavretých priestoroch. Úmerne
tomu narastá nebezpečenstvo…

ĎALEJ

VYKUROVANIE

Pri výstavbe alebo rekonštrukcii budov a rodinných
domov existuje na výber viacero možností
vykurovania podľa zdroja tepla..

ĎALEJ