Riadenie klimatizačných jednotiek cez internet

Daikin

Online ovládač (voliteľný): ovládajte vnútornú jednotku z akéhokoľvek miesta pomocou smartphonu, laptopu, počítača, tabletu alebo dotykovej obrazovky. Komfortná domáca klíma kedykoľvek a kdekoľvek.

Diaľkové zistenie porúch Možnosť ovládania viacerých vnútorných jednotiek cez internet Kontrola poveternostných podmienok a predpovede počasia v mieste jednotky.

Samsung

Klimatizácia od spoločnosti Samsung s inteligentným pripojením Wi-Fi sa prispôsobí vášmu časovému rozvrhu. Môžete ju ovládať zo svojho inteligentného telefónu alebo počítača. Keď napríklad odídete z domu a necháte klimatizáciu zapnutú, môžete ju vypnúť pomocou inteligentného telefónu a šetriť tým energiu.

Klimatizáciu tiež môžete zapnúť skôr, než vyrazíte na cestu domov, takže sa vrátite do dokonale vychladenej domácnosti. Pohodlie spojené s inteligentným pripojením Wi-Fi si môžete vychutnávať aj doma: meňte režimy, nastavujte teplotu a používajte ďalšie funkcie bez toho, aby ste museli vstať z pohovky.

Toshiba

Combi Control umožňuje ovládanie všetkých funkcií klimatizácie pomocou mobilného telefónu. Znížte si okamžite náklady na energiu! Nechajte vašu klimatizačnú jednotku chladiť, alebo kúriť pokiaľ ste doma a keď nie je nikto doma môžete jednotku aj na diaľku vypnúť. Počas šoférovania domov môžete poslať vaše príkazy pre klimatizačnú jednotku cez Váš mobilný telefón a pritom vôbec nezáleží na tom, kde ste. Funguje pre všetky typy mobilných telefónov. Treba len kúpiť SIM kartu a vložiť ju do Vášho Combi Control-u a položiť ho kdekoľvek v blízkosti klimatizácie a je všetko pripravené k používaniu.

V prípade zvýšenia teploty pri chladení, alebo zníženia teploty pri vykurovaní Vám zašle výstražnú SMS v prípade výpadku klimatizácie. S naištalovaným teplotným senzorom dostanete informáciu o vnútornej teplote aj v prípade, že klimatizačná jendotka je vypnutá. Ovládajte Vašu klimatizačnú jednotku cez Váš smartphon: môžete zapnúť / vypnúť jednotku, ovládať teplotu, režim, rýchlosť ventilátora.

2018-03-01T12:20:18+00:00